Fot.

Przynieś dary dla Barbary

2020.02.26
Słuchajcie, koncepcja jest taka, że planujemy w tym roku stworzyć Barbarę odpowiadającą żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To będzie Barbara na skalę naszych możliwości!

🐙  Wy wiecie, co my zrobimy tą Barbarą? My otworzymy oczy niedowiarkom. 👀 - Patrzcie - mówimy - to nasze! Przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo❗

Sęk w tym, że nie uda nam się to bez Waszej pomocy. Stąd nasza prośba 🙏🏻: przejrzyjcie i wyczyśćcie swe szafy (wiosna, to świetny moment na taką akcję) i podzielcie się z nami swoimi CZERWONYMI swetrami, kocami, polarami, bluzami itp. My zaś, w duchu ZERO WASTE, damy im drugie życie. Co zbieramy?

👚 swetry
👚 dzianiny (im grubsze tym lepsze)
👚 polary
👚 grube bluzy
👚 koce i kocyki

We wszystkich odcieniach CZERWIENI (i tylko czerwieni - inne kolory nas nie interesują). Najbardziej pożądane będą dzianiny gładkie, bez zbędnych ozdób i aplikacji i przede wszystkim CZYSTE. Miejscem zbiórki Waszych darów będzie Galeria Wspólna, do której to możecie je przynosić codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 17.00. Do końca marca. To jak, pomożecie?

♻️ ANIMOCJE DIY. Przynieś dary dla Barbary
📅 25.02 - 31.03.2020 (poniedziałek - piątek)
🕙 Godz. 10.00 - 17.00
📍 Galeria Wspólna, ul. Batorego 1/3