Fot.

Animocje 2021 - porozmawiajmy

2021.04.16

Festiwal jest pełen spotkań z bohaterkami i bohaterami filmów. W tym roku poznaliście już porywacza samolotu, karalucha, który lubi opery mydlane i jegomościa uzależnionego od telefonu komórkowego. Przed Wami jeszcze wiele kolejnych znajomości z animowanymi postaciami - Osvaldo Cavandoli, sławna detektywka Gloria Scott, trupa ulicznych cyrkowców, Little Miss Fate i uzależniona od "Kropli Piękna" Yeji, to tylko część z nich. Niestey, mimo że osobistości będą to nietuzinkowe, to pogadać się z nimi nie da...

Dlatego zachęcamy Was do spotkań, mimo że w sieci, to na żywo. Naszym gościom będziecie mogli zadać pytania i może nawet usłyszeć na nie odpowiedzi. Okazje będą ku temu trzy:

Ale to nie wszystko. W związku z tym, że w tym roku Animocje odbywają się online, a animatorki i animatorzy nie mogą do nas przyjechać, my postanowiliśmy pojechać do nich. Wzięliśmy głęboki oddech dla odwagi, zapakowaliśmy kamery do auta i... wyszły z tego "Rozmowy poklatkowe". Wejdźcie na kultureo.pl i sprawdźcie co słychać u reżyserek, reżyserów i w studiach produkujących filmy animowane.